GeriTeknoloji Bilişim 500'de ödüller sahiplerini buldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bilişim 500'de ödüller sahiplerini buldu

Bilişim 500'de ödüller sahiplerini buldu

Türk Telekom, Türkiye’nin önde gelen sektör araştırması Bilişim 500’ün 20. Yılında 3 ödül aldı. Türk Telekom, Hizmet Sağlayıcı Bölümü’nde İnternet ve Sabit Telefon Hizmetleri kategorilerinde birinci olurken, Ankara Şirketleri ilk 10 listesinde de ilk sırada yer aldı. Bir Türk Telekom iştiraki olan İnnova da 3 ödül alırken en büyük 500 bilişim firması sıralamasında 28. sırada yer aldı. İnnova; Sistem Entegratörü ve İş Ortağı bölümünde ‘Danışmanlık, CRM ve ERP’ kategorilerinde birinci oldu.

Türk Telekom ve iştiraki İnnova bu yıl 20’incisi düzenlenen Bilişim 500’de 3’er ödül aldı. Bu yıl düzenlenen Bilişim 500 ödül töreninde şirket, Hizmet Sağlayıcı Bölümü İnternet ve Sabit Telefon Hizmetleri kategorilerinde birinci oldu. Şirket ayrıca Ankara Şirketleri ilk 10 listesinde ilk sırada yer aldı.

Şirketin bilgi teknolojileri çözümleri sağlayıcısı İnnova ise üç ayrı dalda ödül aldı. Şirket; Sistem Entegratörü ve İş Ortağı bölümünün Danışmanlık, CRM ve ERP kategorilerinde birinci oldu. Şirket ayrıca, Bilişim 500 genel sıralamasında (satış gelirlerine göre) 28. Sırada yer aldı.

Türk Telekom’un Hizmet Sağlayıcı Bölümü İnternet ve Sabit Telefon Hizmetleri Kategorisi Birincisi Ödülünü Türk Telekom Dijital ve Siber Güvenlik Ürün Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Dr. Ramazan Demir aldı. İnnova adına ise Sistem Entegratörü ve İş Ortağı bölümünün Danışmanlık, CRM ve ERP kategorilerinde birincilik ödülleri İnnova Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mesut Tokgöz’e takdim edildi.

BThaber Yayıncılık tarafından gerçekleştirilen Bilişim 500 Araştırması’na ilişkin veriler, sektöre ayna tutuyor, bilişim şirketlerinin yanı sıra kamu ve özel sektör alımlarında bir referans olarak kullanılıyor.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle