GeriTeknoloji Bilişim 500'de Güvenlik Donanımları Kategorisi’nde birinci oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bilişim 500'de Güvenlik Donanımları Kategorisi’nde birinci oldu

Bilişim 500'de Güvenlik Donanımları Kategorisi’nde birinci oldu

Sunduğu entegre güvenlik ve iş zekası teknolojileriyle bilinen Sensormatic, Bilişim 500 Ödülleri’nde Güvenlik Donanımları Kategorisi’nde birinci oldu.

“Güvenlik Donanımı Kategorisi”nde ilk sırayı alarak birincilikle ödüllendirilen Sensormatic, “Sistem Entegratörü Donanım Kategorisi”nde altıncı sırayı aldı. İlk 500 Bilişim Şirketi sıralamasında sekiz basamak yükselerek 52. sıraya çıktı. 

Bu yıl 19. kez gerçekleştirilen Bilişim 500 listesinde yer alan şirketlerden biri olmaktan duydukları memnuniyeti dile getiren Sensormatic CEO’su İsmail Uzelli, teknoloji, insan ve bilgiyi bir araya getiren bir vizyonla hareket ettiklerini kaydetti. 

Uzelli sözlerini şöyle sürdürdü: “24 yıl önce yola çıkarken belirlediğimiz vizyonu yeni teknolojilerin yer aldığı çözümlerimizle sürekli geliştiriyoruz. İş zekası uygulamalarımız ile perakende başta olmak üzere endüstriyel üretim, finans, sağlık, enerji ve turizm gibi çok sayıda sektöre sunduğumuz özelleştirilmiş çözümlerimizi geliştiriyoruz. ”

Bilişim 500’ün yalnızca Türkiye’de yerleşik firmaların bir sıralaması olmadığını kaydeden Uzelli, listede kendine yer bulan isimlerin küresel rekabette de bilinirliğinin yükseldiğini belirtti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle