GeriTeknoloji Battlefield 5'in çıkış tarihi kesinleşti!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Battlefield 5'in çıkış tarihi kesinleşti!

Battlefield 5'in çıkış tarihi kesinleşti!

1. Dünya Savaşı'nın konu alındığı Battlefield 1 ile büyük bir başarı yakalayan Electronic Arts, bu başarısını Battlefield 5 ile sürdürmek istiyor. Şirket şimdi de yeni Battlefield'ın çıkış tarihi açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Electronic Arts, Battlefield 5'in çıkış tarihiyle gündeme oturmuştu. 1. Dünya Savaşı'nın konu alındığı Battlefield 1'e geliştiriciler tarafından yerleştirilen bir Easter Egg, oyunculara Battlefield 5'in ne zaman çıkacağı sorusunun yanıtını vermişti. Borulardan düşen damlaların seslerini mors alfabesine çeviren oyuncular, sonrasında "ea.com/neverbethesame" adlı siteyle karşılaşmışlardı. Bu siteye giriş yapıldığında ise Battlefield 5'in 23 Mayıs tarihinde sunulacağı görülmüştü. 

Battlefield 5in çıkış tarihi kesinleşti

Tüm bu tartışmaları sonlandıracak açıklama şirketten nihayet geldi. Paylaşılan tweet'e göre Battlefield 5, 23 Mayıs tarihinde canlı yayınla tüm dünyaya sunulacak. Youtube, Twitch ve Mixer olmak üzere üç farklı platformdan canlı yayın yapılacak. Yayının sunuculuğunu ise komedyen Trevor Noah üstlenmiş. Son olarak, Battlefield 5'te oyuncular, 2. Dünya Savaşı'na yolculuk yapacak. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle