GeriTeknoloji Araba anahtarı boyutunda oyun konsolu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Araba anahtarı boyutunda oyun konsolu

Araba anahtarı boyutunda oyun konsolu

Kibrit kutusu boyutunda Retro oyun konsolu PocketSprite ile eğlence cebinize geliyor. Alıştığımız oyun konsollarından çok daha küçük olan PocketSprite ile ultra oynanabilir ve oyun klasiklerine anında erişim sağlayabiliyorsunuz.

Kibrit kutusu büyüklüğündeki konsolu anahtarlık olarak da kullanabiliyorsunuz. PocketSprite, küçük boyutuna göre oldukça güçlü bir donanıma sahip. 96x64 piksel, renkli 25x22 milimetre OLED ekrana, sahip olan konsol saniyede 60 karenin üzerine çıkabiliyor. ESP32 çift çekirdek 240 MHZ MCU işlemciye sahip olan konsolun, 128 Mbit flaş, 520 KB RAM, 448 KB ROM ve 13 mm mono hoparlörü bulunuyor.

Araba anahtarı boyutunda oyun konsolu

Wi-Fi ve Blueetooth LE özellikleri bulunan PocketSprite'da dahili Li-ion batarya ile micro USB portu bulunuyor. Ayrıca konsolda oyun ROM'larını kablo gerektirmeden Windows, Android, Linux, veya Mac üzerinden Wi-Fi web arayüzünü kullanarak yükleyebiliyorsunuz. Nisan ayı içerisinde çıkarılması planlanan PocketSprite 45 dolar fiyat etiketine sahip.

Saç baş yolduran oyunSuper Mario'ya benzeyen grafikleriyle ve geçmesi neredeyse imkansız bölümleriyle Trapadventure 2, oynayanları çileden çıkarıyor. Her ne kadar oyunlar artık gerçeğe oldukça yakın olsa da, bazı oyunlar Super Mario tadında karşımıza çıkmaya devam ediyor. Onlardan biri de Trapadventure 2 isimli oyun. Daha önce kullanıcıları zorluğuyla çıldırtan Flappy Birds gibi oynayanlara saç baş yolduran oyun, oynadığınıza sizi pişman ettirmeyi başarsa da, oyunu bırakamıyorsunuz!

Yorumları Göster
Yorumları Gizle