GeriTeknoloji Apple'dan 'Yeni Başlangıçlar Yapın' kampanyası
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Apple'dan 'Yeni Başlangıçlar Yapın' kampanyası

Apple'dan 'Yeni Başlangıçlar Yapın' kampanyası

Apple'ın “Yeni Başlangıçlar Yapın” kampanyası, yeni şeyler yaratmaları için Apple kullanıcılarına ilham vermek amacıyla sanat eserlerini ön plana çıkarıyor.

Müşterilerin kendi projelerini oluşturmalarına ilham vermek için, sanatçıların eserleri bu adresteki ve Apple Store’lardaki mağaza içi ve online galerilerde sergileniyor.

Tüm eserler ve sanatçılar hakkında bilgilerin yanı sıra, sanatçıların eserlerini nasıl hazırladıklarına; hangi aygıtları, uygulamaları ve aksesuarları kullandıklarına ilişkin bilgiler yine aynı adreste yer alıyor. Bu bilgilere web sitesindeki fotoğraflara tıklayarak ayrıntılı olarak ulaşabiliyorsunuz. Müşteriler, mağazada sanat eserleri için rehber olarak Apple Store uygulamasını da kullanabiliyor.

Appledan Yeni Başlangıçlar Yapın kampanyası


Kullanıcılara bu konuda yardımcı olmak için Apple, mağazalarında yaratıcı sanatların öğretildiği iki yeni atölye başlatıyor. Ocak ayı içerisinde Apple Store Zorlu Center ve Apple Store Akasya mağazalarında gerçekleşecek atölyeleri buradan ve buradan takip ederek açılan atölyelere kayıt yaptırılabiliyor.

Appledan Yeni Başlangıçlar Yapın kampanyası


"iPhone’la Daha Sanatsal Fotoğraflar" ve "iPad’le Eskiz, Çizim ve Boyama" adındaki iki yeni ücretsiz atölye, dünyanın tüm Apple Store’larında düzenlenecek. Bu atölyelerde, her düzeydeki müşterilere iPhone’da daha yaratıcı bir şekilde fotoğraf çekmeleri ve iPad’de eskiz, çizim ve boyama yapmaları için yeni beceriler ve teknikler öğretilerek kendi sanat eserlerini üretmeye başlamaları sağlanacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle