GeriTeknoloji Apple online mağazasını 'kapattı'
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Apple online mağazasını 'kapattı'

Apple online mağazasını 'kapattı'
refid:29758964 ilişkili resim dosyası

Apple, yeni site tasarımı ile birlikte, online mağazası konusunda da önemli bir yeniliğe imza attı.

Apple'ın online mağazası, düne kadar Apple ana sayfasından bağımsız bir bölüm olarak hizmet veriyordu. Ancak Apple, ana sayfasında yaptığı değişiklikle birlikte, bağımsız mağaza uygulamasını tarihe gömdü.

Apple'ın online mağazasına ulaşmak isteyenler, daha önce www.apple.comtr/shop adresini kullanıyordu. Ama şimdi bu adres, kullanıcıları doğrudan www.apple.com.tr adresine yönlendiriyor. Aynı şekilde, store.apple.com adresine gitmeye çalışanlar da aynı adresine yönlendiriliyor. Bunun yanında, şirketin ana sayfalarında yer alan "mağaza" ibaresi de ortadan kalkmış durumda. Bunun yerine, ekranın sağ köşesinde bir "çanta" simgesi bulunuyor.

Apple online mağazasını kapattı

Tüm bunların anlamı, Apple'ın, mağaza sitesini ana sayfası ile bütünleştirmiş olması. Online ortamda bir Apple ürünü satın almak isteyenler, ana sayfa üzerinden doğrudan o ürünün sayfasına gittiğinde, artık sayfada yer alan "hemen satın al" butonuna veya "satın alın" seçeneğine tıklıyor. İstedikleri modeli seçip satın aldıklarında, ürün çantaya aktarılıyor ve geriye ödeme yapmak kalıyor.

ÇOK BİLİNMEYEN 9 APPLE GERÇEĞİ


Yorumları Göster
Yorumları Gizle