GeriTeknoloji Apple AirPods 3 geliyor! En önemli özelliği ise...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Apple AirPods 3 geliyor! En önemli özelliği ise...

Apple AirPods 3 geliyor! En önemli özelliği ise...

Apple, geçtiğimiz haftalarda yeni kablosuz kulaklığı AirPods 2'yi Türkiye dahil dünya genelinde satışa sundu. Yeni kulaklıklar bir dizi yeni özellikle birlikte geliyor; ancak en önemlisi artık cihazın şarj kasasının da kablosuz şarj olabilmesi. Peki sırada ne var? AirPods 3 için çok bekleyecek miyiz? Yeni kulaklığı diğerlerinden ayıran en önemli özellik ne olacak?

Apple, AirPods 3 için çalışmalarını sürdürüyor. Aslında şirket, yeni kulaklıklarını satışa sunalı çok olmadı; ancak AirPods 3'ten şimdiden haberler gelmeye başladı bile. 2020 yılı başlarında satışa sunulması beklenen AirPods 3'ün en dikkat çeken özelliği gürültü önleme teknolojisi olacak. Bu teknoloji sayesinde mevcut AirPods'larda yaşanan gürültü sorunu da tarihe karışacak gibi görünüyor. 

Ancak bu teknoloji, beraberinde yeni bir sorunu da getiriyor. Gürültü önleme teknolojisini kullanan AirPods, haliyle daha çok güç harcayacak ve bu da bataryaya daha fazla yük anlamına geliyor.

AirPods için hayati bir öneme sahip olan batarya ömrünün kısalmasına yol açabilecek böylesi bir teknolojiyi yaparken şirketin bu engeli nasıl aşacağı ise merak konusu.

Henüz AirPods 3 için oldukça erken olduğundan, şirkete yakın kaynaklardan sızan bilgiler de oldukça sınırlı. 

Boston Dynamics'in depoda yük taşıyan yeni robotuBoston Dynamics, "Handle" ismindeki yeni robotunun tanıtımını sosyal medya üzerinden yaptı. Taşıma amaçlı üretilen robot sosyal medyada büyük ilgi gördü.Genel merkezi, ABD'nin Massachusetts eyaletinde bulunan mühendislik şirketi Boston Dynamics, sosyal medya üzerinden, "Handle" ismindeki robotu tanıttı.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle