GeriTeknoloji Apple Airpods 2 ile gelen yeni özellikler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Apple Airpods 2 ile gelen yeni özellikler

Apple Airpods 2 ile gelen yeni özellikler

Apple'ın uzun bir süredir beklenen kablosuz kulaklığı Airpods 2 hakkında yepyeni detaylar gün yüzüne çıktı. Bakın yeni Airpods hangi özelliklerle karşımıza çıkacak?

Tanıtımından bu yana kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gören Apple'ın kablosuz kulaklığı Airpods, Airpods 2 adıyla gelecek yeni modelinde yepyeni teknolojiler barındıracak. Bildiğiniz üzere yeni modellerde çeşitli renk seçeneklerine yer verileceği söyleniyordu, bununla birlikte Airpods 2'nin daha iyi bir tutuş sağlama amacıyla farklı bir yüzeyle kaplanacağı öğrenildi. 

Apple'a yakın kaynaklardan belirtilen başka bir iddiaya göre ise yeni modellerde bluetooth bağlantısı geliştirilecek ve "Hey Siri" komutu ile cihaz aktif edilebilecek. Ayrıca yenilenecek Qi şarj kutusu ile beraber yeni Airpods çok kısa bir sürede şarj edilebilecek. Cihazın öylesine hızlı şarj olacağı söyleniyor ki %0 şarj düzeyinden %100'e kadar 15 dakikalık kısa bir süre içerisinde çıkabilecek. 

Aynı zamanda 15 dakika şarj edilen Airpods 2, 3 saat boyunca kullanılabileceği söyleniyor. Ortaya çıkan özelliklerle kullanıcılarını iyice heyecanlandıran Apple, Airpods 2 kablosuz kulaklıklarını 25 Mart tarihinde sahneye çıkaracak. 

Samsung Galaxy S10 5G: Maalesef Türkiye'ye gelmeyecek!Samsung'un duyurduğu yeni telefonlarından Galaxy S10 5G, şirketin en iyi telefonlarından biri olacak ve adından da anlaşılacağı üzere 5G teknolojisini destekleyecek. İnceledik... Hürriyet Teknoloji Editörü Selim Öztürk Barselona'dan bildiriyor.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle