GeriTeknoloji Android telefonlar için Snapchat'e çok önemli güncelleme
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Android telefonlar için Snapchat'e çok önemli güncelleme

Android telefonlar için Snapchat'e çok önemli güncelleme

Türkiye'de yaygınlaşma şansı pek bulamayan; ancak özellikle ABD'de genç yaştaki kullanıcılardan büyük ilgi gören Snapchat'e sessiz sedasız güncelleme geldi. Daha çok Android telefon sahiplerini ilgilendiren güncelleme bakın uygulamada neleri değiştiriyor?

Snapchat'e yeni bir güncelleme geldi. Ancak yapılan bu güncellemenin ana hedefi uygulamanın performansını artırmak oldu. Android telefon sahiplerinden gelen geri bildirimleri dikkatle dinleyen şirket, bu kapsamda minör bir güncellemeyi kullanıcılarına sundu.

Bu güncelleme ile beraber uygulamanın tasarımında çok fazla değişiklik olmasa da, gezintinin daha hızlı ve akıcı olduğunu fark edebilirsiniz. Ekranlar arasında geçiş daha çabuk gerçekleşiyor, çok daha az takılma yaşanıyor ve AR filtreleri de daha hızlı bir şekilde yükleniyor.

Eğer Snapchat'in yeni sürümü ile ilgileniyorsanız Play Store'dan indirmeniz mümkün ancak yeni güncelleme henüz herkes için mevcut olmayabilir.

Boston Dynamics'in depoda yük taşıyan yeni robotuBoston Dynamics, "Handle" ismindeki yeni robotunun tanıtımını sosyal medya üzerinden yaptı. Taşıma amaçlı üretilen robot sosyal medyada büyük ilgi gördü.Genel merkezi, ABD'nin Massachusetts eyaletinde bulunan mühendislik şirketi Boston Dynamics, sosyal medya üzerinden, "Handle" ismindeki robotu tanıttı.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle