GeriTeknoloji Android Pie güncellemesi alacak HTC telefonların listesi açıklandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Android Pie güncellemesi alacak HTC telefonların listesi açıklandı

Android Pie güncellemesi alacak HTC telefonların listesi açıklandı

Türkiye pazarı dahil dünya genelinde telefon satışlarında büyük sıkıntı yaşayan HTC, eski günlerini mumla arar halde. Diğer yandan satışa sunduğu yeni telefonlarını Android Pie güncellemesine taşımaya hazırlanan şirket, bakın hangi telefon modellerine bu geçişi mümkün kılacak?

Gün geçtikçe kan kaybeden ve son olarak marka haklarını satışa çıkaran HTC, satışa halihazırda sunduğu telefonlara olan desteğini de sürdürmek niyetinde. Bu kapsamda HTC telefon sahiplerinin en çok merak ettiği nokta cihazlarının Android Pie işletim sistemine geçip geçmeyeceği, geçecekse de ne zaman geçeceği...

HTC'den gelen son açıklamaya göre Android One programına dahil olan HTC U11 Life modeli Android Pie güncellemesini almış durumda. Diğer yandan HYC U11, U11 Plus ve U12 Plus modelleri ise bu yılın ikinci çeyreğinde Android 9 Pie işletim sistemine güncellenecek. 

Diğer bir deyişle HTC'nin pek çok telefonu, Haziran ayı öncesinde son Android güncellemesini almayacak.

Apple AirPods’a 59 dolarlık rakip geldiİsviçre merkezli bir teknoloji markası, farklı tasarımlarıyla dikkat çeken kablosuz kulaklıklarıyla Mobil Dünya Kongresi’nde yerini aldı. İnceledik! Hürriyet Teknoloji Editörü Selim Öztürk Barselona'dan bildirdi.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle