GeriTeknoloji Android P güncellemesi hangi telefonlara yüklenebilecek?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Android P güncellemesi hangi telefonlara yüklenebilecek?

Android P güncellemesi hangi telefonlara yüklenebilecek?

Google'ın geçtiğimiz günlerde dünyaya duyurduğu Android P güncellemesi resmen ortaya çıktı. Telefonlarda pek çok değişiklik yapması beklenen yeni Android P ilk etapta hangi telefonlara yüklenecek?

Google, geçtiğimiz günlerde düzenlediği Google I/O 2018 etkinliğinde Android P sürümünü resmen tanıttı. Beta aşamasında giren Android P sürümü belli başlı modellere sunuldu. Biz de sizler için Android P güncellemesini alacak telefonları bir araya getirdik.

Bu modeller arasında; Essential Phone, Nokia 7 Plus, OnePlus 6, Oppo R15 Pro, Sony Xperia XZ2, Vivo X21UD, Vivo X21 ve Xiaomi Mi Mix 2S yer alıyor. Bu modellere güncellemenin ilerleyen haftalarda sunulması bekleniyor.

Bu firmalar Beta aşamasına katılacakları için güncellemenin Final sürümünü de rakiplerine göre daha hızlı bir şekilde sunacaktır.

Pixel, Pixel XL, Pixel 2, Pixel 2 XL, Essential Phone, Nokia 7 Plus, OnePlus 6, Oppo R15 Pro, Sony Xperia XZ2, Vivo X21UD, Vivo X21 ve Xiaomi Mi Mix 2S modellerinden birine sahipseniz; aşağıdaki linke tıklayarak Android P güncellemesinin nasıl yükleneceğini öğrenebilirsiniz.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle