GeriTeknoloji American Truck Simulator'da önemli yenilik
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

American Truck Simulator'da önemli yenilik

American Truck Simulator'da önemli yenilik

American Truck Simulator, haritası üzerindeki gerçekliğe farklı bir boyut getiriyor. Gerçek hayatta kapanan önemli bir yol, oyun içinde de kapanıyor.

Big Sur yanındaki Highway 1 yolu tır sürme simülasyonunda kapandı. İlginç olansa bu yol, gerçek hayatta şu an kapalı. Birkaç hafta önce dağdan düşen kum ve taş yığını, bahsettiğimiz yolu kapadı ve American Truck Simulator geliştiricileri de aynı sebepten ötürü, oyun içerisinde bu yolu kapatmaya karar verdi.

Oyunun geliştiricileri tarafından yapılan açıklamada söz konusu yolun gerçek hayatta açılmasının ardından oyun içerisinde de açılacağı belirtildi. Eğer yük taşırken Kaliforniya yakınına gidecekseniz alternatif yolları kullanmanız gerekecek. 

Oyunun en önemli özelliklerinden birisi, haritasının gerçeğe yakın olması. Gelen yeni güncelleme ile American Truck Simulator’ın haritası,1:35 oranından 1:20 oranına genişletildi. Hikayenin geçtiği Nevada, Arizona ve Kaliforniya eyaletleri gerçek boyutlarına daha da yakınlaştı ve bu bir simülasyon oyunu için oldukça önemli. Ayrıca geçtiğimiz dönemde bu oyuna turistik mekanlar da eklenmişti. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle