Türkiye’nin teknoloji ekranı TeknoTV yayında

9 Haziran 2011
Türkiye'nin teknoloji kanalı açıldı

Teknolojinin her yönünü enine boyuna işleyen video kanalı TeknoTV, Hürriyet Web TV çatısı altında yayın hayatına başladı. “Türkiye’nin teknoloji ekranı” sloganıyla yola çıkan bu kanalda teknoloji püf noktaları, satın alma rehberleri, ürün incelemeleri ve teknoloji dünyasına ilişkin konular PCnet Yayın Yönetmeni Erdal Kaplanseren ve Çağla Pınar Tunçel’in sunuculuğunda yayımlanacak.

hurriyet.com.tr’nin yeni video kanal projesi TeknoTV, yoğun hazırlık döneminin ardından yayın hayatına başladı. İnternet kullanıcılarına teknolojinin her alanıyla ilgili rehber niteliğinde içerikler sunmayı hedefleyen Tekno TV’de kullanıcılar pratik ipuçları, farklı ürün gruplarıyla ilgili aydınlatıcı bilgiler ve en yeni ürünlerin özel tanıtımlarını bulabilecekler. 
 
PCnet’in Yayın Yönetmeni Erdal Kaplanseren’in uzmanlığı ve Çağla Pınar Tuncel’in sunumuyla ekranlara merhaba diyen TeknoTV,  Her hafta Hurriyet.com.tr ziyaretçilerinin en çok merak ettiği teknoloji konularıyla, onlarca püf noktası ve rehber videolar ile  zenginleşecek.  

TeknoTV'ye ulaşmak için tıklayın.

Yorumlarınızı Yazınız
Bu haber hakkında henüz yorum yok. Yorumlarınızı Yazınız.
 ADnet  
Reklam için
© Copyright 2015 Hürriyet - Doğan Yayın Holding