GeriTeknoloji 15 Temmuz'da konuşma, mesajlaşma ve internet bedava oluyor!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

15 Temmuz'da konuşma, mesajlaşma ve internet bedava oluyor!

15 Temmuz'da konuşma, mesajlaşma ve internet bedava oluyor!

Turkcell, Vodafone ve Turk Telekom, müşterilerine 15 Temmuz yıldönümü dolayısıyla konuşma, mesajlaşma ve internet paketi hediye ediyor. Ayrıca bazı bayiiler sabaha kadar açık olacak.

15 Temmuz Demokrasi ve Özgürlükler Günü nedeniyle operatörler; müşterine konuşma, mesajlaşma ve internet paketi hediye ediyor.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone hediye paket bilgilerini kullanıcılarıyla paylaşırken, bazı operatör bayiileri 15 Temmuz gecesi sabaha kadar açık olacak.

İlk olarak Turkcell 15 Temmuz hediye kampanyasından başlayacak olursak, operatör kullanıcılarına her yöne 500 dakika konuşma, 1 GB internet, 1000 SMS ve BiP aramalarında geçerli 1000 dakika konuşma hediye ediyor.

Öte yandan Türk Telekom ise, 15 Temmuz'da geçerli şebeke içi sınırsız ve 120 dakika her yöne konuşma hediye ederken; Vodafone ise şebeke içi 600 DK, 1000 SMS ve 1 GB internet paketini müşterilerine hediye ediyor. Son olarak bu hediye paketlerinin yanı sıra Türk Telekom, 200'e yakın bayinin 15 Temmuz gecesi sabaha kadar açık olacağını belirtti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle