İZMİR HABERLERİ

Teknoloji Buluşmaları İzmir'de

DHA
29.03.2016 - 12:14Son Güncelleme :
DHA

EticaretSEM, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ve Ege Genç İşadamları Derneği (EGİAD) organizasyonuyla gerçekleştirilen "Türkiye Teknoloji Buluşmaları" 31 Mart'ta İzmir Hilton Oteli'nde yapılcak.
KOBİ'lerin internetin gücünden maksimum oranda faydalanması, işlerini dijital dünyaya tam ve eşzamanlı entegre etmesi için alanında en iyilerini sahnesinde ağırlayacak olan etkinlik, Ege Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Seda Kaya'nın konuşması ile başlayacak. Teknoloji Buluşmaları'nda program ünlü sunucu Metin Uca'nın moderasyonunda gerçekleşecek. Türkiye'nin en ünlü melek yatırımcılarından Mehmet Metin Okur ve Gittigidiyor.com CEO'su Öget Kantarcı'nın konuşmacılar arasında olduğu bu özel günde 21 konuşmacı sahnede olacak.

İZMİR, (DHA)
FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Teknoloji Buluşmaları İzmir'de hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 12 14’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Teknoloji Buluşmaları İzmir'de haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı