Dünya Haberleri

DÜNYA

  Tekmenin bahanesi alkol ve uyuşturucu!

  BERLİN
  26.06.2017 - 16:49 | Son Güncelleme: 26.06.2017 - 16:49

  Berlin’de metro merdivenlerinden her şeyden habersiz yürüyen genç kadına arkadan tekme atan Svetoslav S.’nin yargılanmasına başlandı. Berlin’de görülen davanın ilk duruşmasında tekme attığını kabul eden sanık, saldırıyı aşırı alkol ve uyuşturucunun etkisiyle yaptığını söyledi.

  NEDEN tekme attığını da hatırlamadığını ileri süren sanık, kendisiyle ilgili arama kararı çıktığında Fransa’da bir inşaatta çalıştığını söyledi. Tekme attığı görüntülerini annesi ve kız kardeşinin gördüğünü ve kendisini teşhis ettiğini belirten sanık, “Fransa’dan Berlin polisine teslim olmak için geldim” dedi.
  Bulgaristan vatandaşı Svetoslav S., geçen yıl 26 Ekim’de Berlin’in Neukölln semtindeki metro istasyonunun merdivenlerinden aşağı inen genç bir kadının sırtına tekmeyle vurmuştu. Tekmenin etkisiyle yüz üstü merdivenlere kapanan kadın yaralanmıştı. Güvenlik kamerasındaki saldırı anını gösteren görüntüler basına yansıyınca Almanya’da büyük infiale yol açmıştı. Fransa’dan Berlin’e gelen otobüste bulunan yolculardan biri saldırganı tanıyınca polise haber vermişti.

  Etiketler: Svetoslav S. , Berlin , ALMANYA
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı