« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tekmeler çıldırttı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Nouma kendini savundu

Rakip oyuncuya tokat atan, Scala oyundan alınca da formayı yere fırlatan Fransız futbolcu, ‘‘Sinirden ne yaptığımı hatırlamıyorum’’ dedi.

Leeds maçının 70. dakikasında hakemin görmediği bir pozisyonda rakip takımdan Mills'e tokat atan, teknik direktör Scala kendisini oyundan alınca da üzerindeki formayı yedek kulübesine doğru fırlatan Nouma kendini savundu. Fransız futbolcu, ‘‘Tekmeleri yiyince çıldırdım. O kızgınlıkla da istemediğim hareketleri yaptım. Kimse bunda art niyet aramasın’’ dedi.

Nouma özellikle, eski takım arkadaşı ve vatandaşı Olivier Dacourt'un oyunda kaldığı süre içerisinde kendisine sürekli tekme attığını belirtti ve şunları söyledi: ‘‘Sinirimden ne yaptığımı bilemiyorum. Formayı yere attığımın bile farkında değilim. Bu, hareket ne Scala'ya ne de Beşiktaş camiasına yapılmıştır.’’

Nouma'ya ceza yok

FARKLI Leeds yenilgisini değerlendiren Beşiktaş Kulübü Başkanı Serder Bilgili, ‘‘Avrupa'da deplasman fobisini yenemedik’’ dedi. Gruptaki iddialarını sürdürmek için en az 9 puana ihtiyaçları bulunduğunu belirten Bilgili, oyundan çıkarken formasını yere atan Nouma'ya ceza vermeyi düşünmediklerini söyledi. Bilgili, ‘‘Nouma, maç içinde bir anlık kızgınlıkla böyle bir davranışta bulunmuştur. Hareketi kasıtlı değil’’ yorumunu yaptı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler