Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tekmeler bıktırdı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Gaziantepspor maçında geçirdiği sakatlıkla tüm Galatasaraylıları korkutan Emre, ‘‘Yediğim tekmeler beni canımdan bezdirdi. Maçlardan sonra ayaklarımda hep morluklar oluşuyor’’ dedi.

G.Saray'da, G.Antepspor maçında ayak bileğine aldığı darbe sonunda sakatlanan ve bu akşamki Trabzonspor kupa maçında oynayamayacak olan Emre, yediği tekmelerin kendisini bıktırdığını söyledi. Emre, ‘‘Maçlarda yediğim tekmeler beni canımdan bezdirdi. Her maçtan sonra iki bacağımda da tekmelerden dolayı morluklar oluşuyor’’ dedi.

Profosyenel futbolcuların hepsinin ekmeğini futboldan kazandığını belirten Emre, ‘‘Ben de kesinlikle sahada profosyenel bir futbolcunun rakip bir futbolcuya kasti olarak tekme attığına inanmıyorum. Maçın atmosferi içinde oluyor. Ancak daha dikkatli olmak lazım. Telafisi mümkün olmayan sakatlıklar yaşanabilir’’ diye konuştu.

Galatasaray yine revir gibi

GALATASARAY, her hafta maçlar sonrası revire dönüyor ve hafta başı hep eksik kadro ile hazırlıklarını sürdürüyor. Gaziantepspor maçı sonrası da Emre yanında Sergen, Hakan Şükür ve Hasan Şaş da sakatlandı. Emre'nin riske girilmeyerek dinlendirileceği bugünkü Trabzonspor maçında Hakan ve Hasan'ın oynayıp oynamayacağı da karşılaşma saatinde belirlenecek. Hakan ve Hasan dün sabah basına kapalı olarak yapılan son idmana çıkmadı.


Bunları da Beğenebilirsiniz