« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Teklif aldım ama buradayım

Özbekistan'ın Bunyodkor takımını çalıştıran Brezilyalı teknik direktör Luiz Felipe Scolari, Juventus'tan teklif aldığını, ancak kontrat süresinin sonuna kadar Özbekistan'da çalışacağını açıkladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Son dönemlerde adı başta Juventus olmak üzere bazı ünlü takımlarla anılan Brezilyalı teknik adam Scolari, Bunyodkor kulübünün resmi sitesine yaptığı açıklamada, Juventus kulübünden kendisine teklif geldiğini doğrularken, “Ancak bu teklifi reddettim. Çünkü şu anda Bunyodkor'daki faaliyetimden ve bana sağlanan imkanlardan çok memnunum. Bu yüzden bana gelecek olan teklifler ne kadar iyi olsa da, Bunyodkor ile imzaladığım anlaşmamın süresi boyunca Özbekistan'da çalışacağım” dedi.

Şu anda ülkesinde tatilini sürdüren Scolari, Bunyodkor'da çalıştığı kısa bir dönem içerisinde Taşkent'e alıştığını ve artık özlemeye başladığını vurgulayarak, 6 Ocak'ta Özbekistan'a geleceğini ve kulübüyle hazırlık kampına başlayacaklarını ifade etti.
Son dönemlerde bazı basın organlarında yayımlanan haberlerde, Scolari'nin Bunyodkor ile kontratı sona ermeden Özbekistan'dan ayrılabileceği iddia edilmişti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.