« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tekke ve Karadeniz ifade verdi

Trabzonsporlu futbolcular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz ile eşlerinin otomobilleri ve işyerlerine yönelik silahlı saldırı olayıyla ilgili soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı Özcan Küçüköz, Gökdeniz Karadeniz'in bilgisine başvurdu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gökdeniz Karadeniz, Cuhuriyet Savcısı Köçüköz'ün talebi üzerine avukatı Cengiz Çebi ile birlikte Trabzonspor Kulübü'ne ait araçla Trabzon Adliyesi'ne geldi. Küçüköz'ün, silahlı saldırı ve söz konusu olayla ilgili gazetelerde çıkan haberler üzerine Gökdeniz Karadeniz'in bilgisine başvurduğu öğrenildi.

Gökdeniz Karadeniz, yaklaşık 20 dakika süren görüşmenin ardından avukatıyla birlikte Trabzon Adliye Sarayı'ndan ayrıldı. Milli futbolcunun korumasının yanında bulunmaması dikkat çekti.  Trabzon'da 30 Ocak 2006'da Trabzonspor'un kaptanı Fatih Tekke ve eşinin otomobilleri ile Gökdeniz Karadeniz'in eşi Serra Karadeniz'in otomobili ve işyerine yönelik silahlı saldırı düzenlenmişti. Olayla ilgili Bursa'da yakalanarak Trabzon'a getirilen E.K. ile İstanbul'da yakalanarak Trabzon'a getirilen H.S. ve F.B. tutuklanmıştı.

Bunları da Beğenebilirsiniz