« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tekke kararı Broos’un

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Teknik direktör Hugo Broos, bugün kampa geleceği belirtilen başkan Sadri Şener’le bir toplantı yapacak. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nun, “Fatih Tekke’nin transferi hocamıza bağlı’’ açıklamasından sonra Belçikalı teknik adamın konuyla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor.

Alanzinho kampa katıldı

Öte yandan Trabzonspor’un daha önce 9 Temmuz’da biteceği açıklanan Isparta kampı, Broos’un isteği üzerine bir gün uzatıldı. İzinli olan Brezilyalı futbolcu Alanzinho ise dün sabah kampa geldi. Dinlenmeden idman sahasına inen ve teknik direktörüyle tanıştıktan sonra çalışmalara başlayan Brezilyalı futbolcunun neşeli oluşu dikkat çekti. Bu sırada yardımcı antrenör Metin Diyadin, Alanzinho’ya, “Gel bakalım hangimizin boyu daha uzun” diyerek takıldı. Akşam yapılan idmanda Giray ile girdiği ikili mücadelede bileğinden sakatlanan Cale idmanı tamamlayamadı. Hırvat oyuncunun durumu bugün çekilecek MR sonrası netlik kazanacak.

Hacısalihoğlu kırgın ve kızgın

TRABZONSPOR Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, kongreye 2 gün kala düzenlediği basın toplantısında, yeniden görev alması konusunda son kararı başkan Sadri Şener’in vereceğini belirterek, “Ancak ben yorgun ve kırgınım’’ dedi. Hacısalihoğlu ayrıca, “Bir yıl önce küme düşecek takımlar arasında gösterilirken, geçen sezon son haftalarda kaçan şampiyonluğa `ah vah’ ediyorsak epey iş başarılmış demektir’’ ifadesini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.