TEKİRDAĞ HABERLERİ

Tekirdağspor’un Olağanüstü Kongresi Yapıldı

IHA
29.10.2015 - 09:11Son Güncelleme :

TEKİRDAĞSPOR KULÜBÜNÜN GEÇEN HAFTA ÇOĞUNLUK SAĞLANAMADIĞI İÇİN ERTELENEN OLAĞANÜSTÜ GELEN KURUL KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

IHA

Tekirdağspor Kulübü’nün olağanüstü gelen kurul toplantısı gerçekleştirildi.
Geçtiğimiz hafta çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen genel kurul, bu defa çoğunluk aranmaksızın Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapıldı. Tekirdağspor Yönetim Kurulu Üyeleri ve taraftarların katıldığı toplantıda, Yönetim Kurulu Divan Başkanlığına Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay; üyeliklere de Enez Kaplan, Ethem Arıtepe ve Hüseyin Gençdal seçildi. Toplantıda, 2014-2015 faaliyetleri, gelir, gider raporları ve denetleme kurulu raporları oylanarak kabul edildi.
Divana verilen herhangi bir liste olmamasından dolayı Mustafa Aydoğdu başkanlığındaki yönetim kurulunun göreve devam etmesi kararı alındı.
Kongrede konuşan Başkan Mustafa Aydoğdu, "Tekirdağspor’a kimse sahip çıkmıyor. Bu takım şehrimizin takımı ama sadece iyi günde bu takımın yanında oluyorlar. Birilerinin desteğiyle bazı bütçelerle bu takım bir yerlere gelebilir. Destek olmadan bu takım olduğu yerde kalır, ileriye gidemez. Takımımızın kendi emekleriyle yaptığı, herkesin alın terinin olduğu ve belediye tarafından alınan tesislerimizi geri istiyoruz. Takımın tesisi yok. Rakiplerimiz alt yapıya, tesislere yüklü miktarda bütçe ayırırken bizim elimizde olan tesisimiz bile elimizden alınıyor. Bütçe ayrılmadan takıma sahip çıkılmadan takımdan başarı beklemek biraz zor. Biz Tekirdağspor için elimizden geleni yapıyoruz, elimizi taşın altına koyuyoruz ama biz de bazen yetersiz kalabiliyoruz" diye konuştu

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Tekirdağspor’un Olağanüstü Kongresi Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 09 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tekirdağspor’un Olağanüstü Kongresi Yapıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı