TEKİRDAĞ HABERLERİ

Tekirdağ'dan kısa kısa

AA / Yakup Güler
29.02.2016 - 12:42Son Güncelleme :

- Albayrak, TESKİ Terfi Merkezi'nde incelemlerde bulundu

AA / Yakup Güler

TEKİRDAĞ (AA) - Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Terfi Merkezi'nde incelemelerde bulundu.

Malkara İlçesi Gönence Mahallesi'ndeki tesiste incelemelerde bulunan Albayrak, yetkililerden tesis hakkında bilgiler aldı ve personele çalışmalarında başarılar diledi.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul da, Albayrak'a eşlik etti.

- Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği'nin "proje hazırlama" eğitimleri

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği tarafından, üye belediyelerin proje departmanlarında çalışan personeline "Hibe Programlarına Proje Hazırlama" ve "Proje Döngüsü Yönetimi" eğitimleri verildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen ve iki günlük eğitim çalışmasında, İstanbul Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Proje Yönetim Merkezi Müdürü Dr. Ali Cihan Kurt katılımcılara, Proje nedir, Fikir ve Proje Kavramları, Proje Döngüsü Yönetimi Genel Kavramlar, Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı, Mantıksal Çerçeve Matrisinin Proje Başvuru Formuna Entegrasyonu, Faaliyet Planı, Proje Fikri Üretme ve Bütçeleme, konularında bilgiler verdi.

- Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak'tan, Malkara Belediye'sine ziyaret

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'u makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Yurdakul ile bir süre görüşerek, Yrudakul'dan Malkara Belediyesi çalışmaları hakkında bilgiler alan Albayrak Devam eden altyapı ve üstyapı çalışmaları ile ilgili faaliyetlere hız kazandırılması talimatı verdi.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Albayrak'a teşekkür etti ve çalışmalara hız kazandırarak en kısa sürede hizmetleri tamamlayacaklarını belirtti.

Albayrak, belediye personeline başarılar dileyerek ziyaretini sonlandırdı.

- Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak Muhtarlar ile toplantı yaptı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara İlçesi’ne bağlı mahalle muhtarları ile toplantı yaptı.

Malkara'da bir düğün salonunda düzenlenen toplantıda Albayrak, muhtarlar ile bir süre görüşerek, mahallelerdeki çalışmaları, ihtiyaç ve talepleri dinledi.

Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin tüm mahallelerde var olacağını belirterek, "Malkara İlçemize bağlı 75 mahalle var. Bugün burada bir araya gelerek muhtarlarımızla görüş alışverişinde bulunduk. Mahallelerimizin ihtiyaçlarını biliyoruz. Gerekli çalışmalar en kısa zamanda yapılacak" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Tekirdağ'dan kısa kısa hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 12 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tekirdağ'dan kısa kısa haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı