TEKİRDAĞ HABERLERİ

Tekirdağ'dan kısa kısa

AA / Yakup Güler
24.02.2016 - 16:16Son Güncelleme :

- Tekirdağ'da "Çanakkale Şehadet"adlı tiyatro oyunu sahnelendi

AA / Yakup Güler

TEKİRDAĞ (AA) - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesi'nde "Çanakkale Şehadet"adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikte, Ünal Çeken’in yazıp yönettiği, Ankara Orta Oyuncuları Tiyatrosu tarafından sahnelenen tiyatro Süleymanpaşalı sanatseverler tarafından yoğun ilgi ile izlendi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya gösterinin sonunda oyunculara çiçek takdim etti.


- Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak, Hayrabolu Belediye Başkanı Altayoğlu ile toplantı yaptı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu ile Encümen Toplantı Salonunda toplantı yaptı.

Albayrak, toplantıda, Altayoğlu' nun Hayrabolu'daki altyapı çalışmalarında gelinen son durumu anlatan sunumunu izledi ve altyapısı tamamlanan yolların asfalt veya parke taş yapılması konusunda görüş alışverişinde bulundu.Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Tekirdağ'dan kısa kısa hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 16 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tekirdağ'dan kısa kısa haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı