TEKİRDAĞ HABERLERİ

Tekirdağ'dan kısa kısa

AA / Yakup Güler
28.01.2015 - 15:52Son Güncelleme :

- Süleymanpaşa Belediyesi "Temel İş Sağlığı ve Güvenliği" eğitimi düzenledi

AA / Yakup Güler

TEKİRDAĞ (AA) - Süleymanpaşa Belediyesi'ne bağlı müdürlüklerde istihdam ettirilen destek hizmet personeline "Temel İş Sağlığı ve Güvenliği" eğitimi verildi.

Belediye Kültür Merkezi"nde düzenlenen eğitimde, İş Güvenliği Uzmanı Mehmet Taşçı ve Dr. İsmail Etik, katılımcılara iş sağlığı, iş güvenliği, çalışma sırasında alınması gereken güvenlik önlemleri gibi konularda eğitim verdi.

İki seans halinde düzenlenen eğitim sonunda sınava giren personel, ölçme değerlendirme testine tabi tutulurken, değerlendirme testinden geçer not alanlara sertifika verildi.

- TRAKYAKA Teknik Destek Programı sonuçları açıklandı

Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) 2014 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Kasım-Aralık dönemi başvurularından destek almaya hak kazananların belirlendiğini bildirdi.

TRAKYAKA'dan yapılan yazılı açıklamada, Ajans uzmanlarından oluşan komisyonun yaptığı değerlendirme sonucunda 45 başvurunun 12’sinin başarılı bulunarak destek almaya hak kazandığı belirtildi.

Açıklamada, başarılı bulunan ve destek almaya hak kazanan projelerin büyük bölümünün, kamu kurum ve kurluşlarının ve sivil toplum örgütlerinin projelendirdiği, kalkınmaya katkıda bulunma ve hizmet kalitesinin geliştirilmesine yönelik, eğitim ve danışmanlık faaliyetleri gibi etkinlikler olduğu bildirildi.

2014 Yılı Teknik Destek Programı sonuçlarına kurumun internet sitesinden ulaşılabiliyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Tekirdağ'dan kısa kısa hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ocak 2015 tarihinde saat 15 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tekirdağ'dan kısa kısa haberi güncellenecektir.

TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:33
 • Guneş
  08:22
 • Öğle
  13:17
 • İkindi
  15:37
 • Akşam
  17:51
 • Yatsı
  19:28
Sayfa Başı