TEKİRDAĞ HABERLERİ

Tekirdağ Süper Amatör Küme Ve Bal Erteleme Maçları Oynatılacak

IHA
28.10.2015 - 10:52Son Güncelleme :
Tekirdağ Süper Amatör Küme Ve Bal Erteleme Maçları Oynatılacak
IHA

Ankara’da meydana gelen terör saldırısı nedeniyle ertelenen Tekirdağ Süper Amatör Küme ve Bölgesel Amatör Lig (BAL) erteleme maçlarının tarihleri belirlendi.
Tekirdağ Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, Süper Amatör Kümede 11 Ekim 2015 tarihinde oynanması gerekirken Ankara’da meydana gelen terör olayları nedeniyle ertelenen 1.hafta müsabakalarının, Tertip Komitesinin almış olduğu karar doğrultusunda 29 Ekim 2015 Perşembe Günü; Bölgesel Amatör Ligi 3. Hafta müsabakaları 1.Grup’un 27 Aralık 2015 tarihinde, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 ve 12. Grup’ların ise 18 Kasım 2015 tarihinde olmak kaydıyla oynatılacağı belirtildi.
Açıklamada, "Erteleme müsabakalarında, müsabakanın ertelendiği gün kulüplerinde tescilli olan futbolcular oynayabilirler. Erteleme tarihinde cezalı veya idari tedbirli olup da müsabakanın oynanacağı tarihte cezası infaz edilmiş olan kişiler erteleme müsabakasına katılabilirler. Erteleme tarihinde müsabakaya katılma hakkı olan kişiler erteleme müsabakası tarihinde cezalı veya idari tedbirli iseler erteleme müsabakasına katılamazlar" denildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Tekirdağ Süper Amatör Küme Ve Bal Erteleme Maçları Oynatılacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 10 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tekirdağ Süper Amatör Küme Ve Bal Erteleme Maçları Oynatılacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı