TEKİRDAĞ HABERLERİ

Tekirdağ’ın Sağlık Personeli Sağlık Kongreleri Sempozyumuna Katıldı

IHA
22.10.2015 - 09:24Son Güncelleme :

TEKİRDAĞ KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ, EVDE SAĞLIK VE PALYATİF BAKIM EKİPLERİ, İSTANBUL CNR EXPO SAĞLIK FUAR MERKEZİNDE 3.BÜTÜNLEŞİK SAĞLIK HİZMETLERİ,ULUSLARARASI SAĞLIK KONGRELERİ SEMPOZYUMUNA KATILDI.

IHA

Tekirdağ Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Evde Sağlık ve Palyatif Bakım Ekipleri, İstanbul CNR EXPO sağlık Fuar merkezinde 3. Bütünleşik Sağlık Hizmetleri ve Uluslararası Sağlık Kongreleri Sempozyumuna katıldı.
Tekirdağ Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr Mustafa Dönmez Başkanlığında Tekirdağ, Çorlu ve Çerkezköy sağlık tesislerinin Evde Sağlık ve Palyatif Bakım personeli ile birlikte katıldığı İstanbul CNR EXPO sağlık Fuar merkezinde 3. Bütünleşik Sağlık Hizmetleri, Uluslararası Sağlık Kongreleri ve Sempozyumunda, evde sağlık hizmetlerinde teknoloji kullanımı, evde sosyal bakımda teknoloji kullanımı, evde sağlık ve sosyal bakımda beslenme, engelli bireylerde ağız ve diş sağlığı hizmetleri gibi konular görüşüldü.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Tekirdağ’ın Sağlık Personeli Sağlık Kongreleri Sempozyumuna Katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Ekim 2015 tarihinde saat 09 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tekirdağ’ın Sağlık Personeli Sağlık Kongreleri Sempozyumuna Katıldı haberi güncellenecektir.

  TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Ekim 2017, Perşembe
  • İmsak
   05:37
  • Guneş
   07:18
  • Öğle
   13:06
  • İkindi
   16:07
  • Akşam
   18:32
  • Yatsı
   20:01
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı