TEKİRDAĞ HABERLERİ

Tekirdağ Bağımsız Milletvekili Adayı Mustafa Ordu, Çalışmalarını Anlattı

IHA
03.10.2015 - 11:31Son Güncelleme :

MUSTAFA ORDU (SOLDA)

IHA

Tekirdağ Bağımsız Milletvekili Adayı Mustafa Ordu, basın toplantısı düzenleyerek çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.
1 Kasım’da yapılacak olan 26. Dönem Milletvekilliği Seçimi’nde ülke çapında toplam 21 bağımsız milletvekili adayının seçime gireceğini belirten Ordu, "1 Kasım seçimlerine giren 16 siyasi parti adayları ile bu seçimde bizler de 78 milyon insanımızın önüne çıkıyoruz. Her siyasi parti adayları ve bağımsız adaylar kendi doğru bildiklerini milletimize anlatacaklar, hizmete talip olduklarını ifade edecekler ve seçim bölgelerindeki insanlardan oy isteyecekler. TBMM’ye girecek olan milletvekilleri seçim bölgesindeki insanlarla mecliste köprü vazifesi görecek ve sıkıntılarını beklentilerinin çözüme kavuşması için çalışacak. Ancak siyasi parti adayları ile bağımsız adaylarının arasında bir fark vardır. Siyasi parti adayları partilerine bağlıdır. Bağımsız adalar ise doğrudan seçim bölgesindeki halka bağlıdır. Çünkü bağımsız adaylar seçildiklerinde de her zaman seçim bölgesindeki vatandaşlarla yüz yüze gelecektir. Bu nedenle bağımsız adaylar seçildiklerinde siyasi parti milletvekillerinden çok daha iyi hizmet eder. Tekirdağ halkımız için yola çıktım. Allah utandırmasın. Biz Tekirdağ’ın eksikliklerini tespit ettik. Seçildiğimde de tüm Tekirdağ’ın sorunlarının çözüme kavuşması için gerekeni yapacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın" dedi.
"ANKARA’DA EVLERİ OLACAK"
26 yıldır siyasetin içinde olduğunu belirten Ordu, "Siyasi hayatımda Tekirdağ için olmazsa olmaz ihtiyaçlarını halkımıza anlatacağım. Eğer kabul görür de beni Ankara’ya gönderirlerse her şeyden önce Tekirdağlıların Ankara’da bir evi olacak. İkamet ettiğim Çerkezköy başta olmak üze Kapaklı ilçesi halkı dahil olmak üzere benim çalışmalarımın ne denli faydalı olduğu biliyor. Beni milletvekili olarak öncelikle seçilmemi sağlayacak Çerkezköy ve Kapaklı seçmeni olacak ve diğer ilçelerimizin seçmenlerinin vereceği artı oylar da çatıyı oluşturarak beni Ankara’ya göndereceklerdir. Seçim çalışmalarına başladık. İki gün içerisinde 10 bin 500 broşür dağıtıldı. Ben bu işin hesabını yaparken halkımıza ne kadar faydalı olabilirim diye bir çok projeler hazırladım. Bölge halkımızın sorunları ortada. Ancak bu güne kadar hiç dokunulmamış yığınla sorunlar bulunuyor" ifadelerini kaydetti.
"ERGENE İÇİN PROJEM HAZIR"
Ergene Nehri’nin temizlenmesi ve temiz bir çevre için bir adım atılmadığını ve tüm söylemlerin hep lafta kaldığını öne süren Ordu, "Ben tüm projelerimi Tekirdağ için geliştirdim. Bunlardan en önemlilerinden biri de Ergene projesidir. Bu güne kadar Ergene’nin temizlenmesi ve temiz bir çevre için söylenenlerin hepsi lafta kaldı. Ne iktidar partisi ne de muhalefet gereğini yapmadı. Ben daha Ankara’ya gitmeden Ergene raporunu hazırlayarak projemi hazırladım. Bu konuda rapor elimde. Biz millet için hizmet edeceğiz. Birilerinin oyları bölünür ya da baraj altında kalırlar gibi kimsenin önünü kesmek için değil hizmet için yola çıktık" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Tekirdağ Bağımsız Milletvekili Adayı Mustafa Ordu, Çalışmalarını Anlattı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Ekim 2015 tarihinde saat 11 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tekirdağ Bağımsız Milletvekili Adayı Mustafa Ordu, Çalışmalarını Anlattı haberi güncellenecektir.

TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ
22 Kasım 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:12
 • Guneş
  07:58
 • Öğle
  13:07
 • İkindi
  15:38
 • Akşam
  17:55
 • Yatsı
  19:29
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı