« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tek yumruk olursak karşımızda hiç kimse duramaz

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, çok zorlu bir maratonun başında olan futbol takımlarının her kulvarda zirve mücadelesi yapacağını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Yıldırım Demirören, siyah-beyazlıların resmi yayın organı Beşiktaş Dergisi'nin Ekim ayı sayısında yer alan yazısında futbol takımlarının büyük başarıların adayı olduğunu ifade ederek, “İnanıyorum ki genç ve kaliteli ekibimiz, ilerleyen haftalarda tüm eksikliklerini de giderecek, gerçek gücünü sahaya yansıtarak, her kulvarda zirve mücadelesi yapacaktır” dedi.

“HİÇBİR GÜÇ DURDURAMAZ”

Beşiktaş'ın hedeflerine ulaşması için gece gündüz çalışırken, Beşiktaş'ın başarısını istemeyen, başarısızlıktan beslenen, bu şekilde kendilerine rayting yapan bazı çevrelerin kulübü yıpratma çabası içinde olduğunu belirten Demirören, şöyle devam etti:

“Her zaman söyledim, her zaman da söyleyeceğim; Beşiktaş'ın başarısızlığını isteyenlerin, bekleyenlerin karşısında birlik beraberlik içinde hareket edip, büyük bir aile olarak dimdik durmalıyız. Tek yumruk olan Beşiktaş camiasının karşısında, hiç kimse, hiçbir güç durama. Beşiktaşlılar unutmamalıdır ki; 104 yıl önce bir semt takımı olarak doğan Beşiktaş, bugünlere birlik beraberlik içinde hareket ederek gelmiş ve bir dünya markası olmuştur. Bu Beşiktaş felsefesi, bugün de yarın da tüm Beşiktaşlılar'a hep ışık tutmalı, rehberlik etmelidir.”

“SABİT GELİRİ OLAN TEK KULÜP”

Demirören, sadece futbolda değil amatör branşlardaki ve idari alandaki çalışmalarının da aynı ciddiyet ve yoğunlukta sürdüğünü söyledi.
BJK Fulya Süleyman Seba Projesi'nin tüm hızıyla devam ettiğini dile getiren Demirören, “Beşiktaş'ı diğer spor kulüplerinden ayırarak, sabit geliri olan tek kulüp yapacak olan bu proje, bir yıl sonra tamamlanacak ve Beşiktaşımız rakiplerinin çok önünde yer alacak” dedi.

KARTAL YUVASI VE DİĞER BRANŞLAR

Lisanslı ürünleri taraftarlara ulaştıran Kartal Yuvası mağazalarındaki değişim sürecinin olumlu sonuçlarını vermeye başladığını vurgulayan Demirören, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ürün çeşitliliği artan mağazalarımız kulübümüz için önemli bir gelir kaynağı. Geleceğin yıldızlarını yetiştirdiğimiz spor okullarımıza yenileri eklendi. Müzemize taşıdığı kupalarla gurur kaynağımız olan hentbol takımımız, yeni sezona da GSGM Kupası ile başladı. Satrançta sporcumuz Sevgili Kübra Öztürk, ikinci defa üst üste kulübümüze Avrupa Şampiyonluğu'nu getirdi. Hentbol takımımızı ve Kübra Öztürk'ü bu büyük başarılarından dolayı yürekten kutluyorum.

Bu ay sezonlarında başlayacak olan erkek ve bayan basketbol ile voleybol takımlarımız iddialı ve yenilenen kadrolarıyla, Beşiktaşımız'ın ismini zirveye taşımak için mücadele edecekler. Tüm takımlarımızı büyük Beşiktaş sevginiz ve muhteşem coşkunuzla şampiyonluk yolunda sonuna kadar desteklemenizi bekliyorum.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler