« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tek üzüntüm Okocha

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Aziz Yıldırım, görev yaptığı 11 ay boyunca iyi işler yaptıklarını, büyük hedeflere yöneldiklerini belirtirken, ‘‘Okocha ile Baliç birlikte oynasaydı puan farkını açardık’’ dedi.

Gidişini engelleyemedik

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım 11 aylık icraatlarını anlatırken tek üzüntüsünün, Okocha'nın Paris Saint Germain takımına gitmesi olduğunu söylüyor. Sarı lacivertli takımı şampiyon yapmak için herşeyini ortaya koyduğunu ifade eden Yıldırım, sadece Okocha'nın gidişini engelleyemediğini söyledi.

Löw isabetli tercih

Ê‘‘Okocha kalsaydı Baliç'le oynardı ve puan farkını açardık. Kalması için çok mücadele ettim ama o gitmeyi istedi’’ diyen Yıldırım, sezon başında teknik patron olarak Ancelotti'yi istediklerini ancak yollarının son anda ayrıldığını, bunun üzerine takımı Löw'e teslim ederek isabetli bir tercih yaptıklarını belirtti.

2000'lere gençlerle

Sezon sonunda bir tek yıldız futbolcu transferi yaparak kadroyu takviye edeceklerini belirten Aziz Yıldırım, Teknik Direktör Löw'ün genç yeteneklerle F.Bahçe'yi 2000'li yıllara taşıyacağını iddia etti. Yıldırım, Alman çalıştırıcının gençlere büyük önem verdiğini de sözlerine ekledi.

F.Bahçe'ye yakışır stat

Yıldırım, en büyük idealinin Fenerbahçe'ye yakışır bir stat yapmak olduğunu söylerken tesis konusunda da büyük yatırımların gerçekleşeceğini müjdeledi. F.Bahçe Başkanı, sarı lacivertli takımın ligin ikinci yarısında performansını arttıracağını ve şampiyonluğa ulaşacaklarını iddia etti.
Bunları da Beğenebilirsiniz