Dünya Haberleri

DÜNYA

  Tek suçu köpeğini gezdirmekti

  hurriyet.com.tr
  22 Aralık 2009 - 17:52Son Güncelleme : 22 Aralık 2009 - 11:28

  Köpeğini gezdiren kadını öldürdü. Cinayet sebebini ise "moralim bozuktu" diye açıkladı.

  SPOR YAPARKEN ÖLDÜRÜLDÜ 

  İngiltere'de 25 yaşındaki bir adam, parkta köpeğini gezdiren masum bir kadını keyfi yerinde olmadığı gerekçesiyle hunharca bıçaklayarak öldürdü. Temmuz ayında yaşanan olayda, Robert Cusworth adlı bir aşçı, eline geçirdiği 2 sterlin değerindeki ekmek bıçağı ile sırf sinirleri bozuk diye köpeğini gezdirmekte olan bir kadını bıçaklayarak öldürdü. 

   

  Öldürülen 34 yaşındaki okul öğretmeni Sally Garwood’un cesedi evinden biraz uzakta olan bir oyun parkında, kanlar içinde bulundu.

   

  Reading ceza mahkemesine çıkarılacak olan Cusworth olaya tanık olan 9 yaşındaki bir çocuğun ifadesi ile ömür boyu hapis cezası talebiyle yargılanacak. Avukatı cinayet günü Cusworth’ün sinirli bir şekilde uyandığını, o sinirle parka “birilerine zarar vermek” için adam aramaya gittiğini belirtti.

   

  TEK BAŞINA YÜRÜMEKTE OLAN KADINA SALDIRDI

  Parkta tek başına köpeği ile yürüyüş yapmakta olan Garwood’u gözüne kestiren Cusworth, ilk olarak kadını boğazlamaya kalktı. Çıkan boğuşmada kurtulmaya çalışan kadının boğazını elindeki bıçakla kesen Cusworth, bununla yetinmeyip talihsiz kadını defalarca bıçakladı.

   

  Kadının cesedini parktaki bir çukura atan Cusworth, evine gidip üzerini değiştirdikten sonra polisi aradı ve teslim oldu.

   

  Hayatını kaybeden Sally Garwood’un arkadaşları, evli olan kadının cinayetin birkaç hafta öncesinde çocuk sahibi olmaya karar verdiğini belirttiler. 

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı