« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tek suçlu Sağlam

Beşiktaş yöneticisi, maçtan sonra genç teknik adama sert eleştirilerde bulunurken Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın Başkan Yıldırım Demirören’i arayarak, "İsterseniz istifa ederim" dediği ileri sürüldü.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ’ın 1-0’ın rövanşında Metalist Kharkiv’e 4-1 yenilerek UEFA Kupası’na veda etmesi siyah beyazlı kulübün başkanı Yıldırım Demirören ve yöneticileri çileden çıkardı. Başkan Demirören’in bir hayli üzgün olduğu gözlenirken yönetici Şeref Yalçın, "Tek suçlu Ertuğrul Sağlam’dır" diyerek faturayı genç teknik adama çıkardı.

Şeref Yalçın, Sağlam’a olan tekpisini şu sözlerle dile getirdi: "Gökhan Zan antrenmanlara çıkmıyor ama maç olunca kadroya alınıyor. Takımda formanın adaletli bir şekilde dağıtıldığına inanmıyorum. Adı sanı duyulmamış bu Ukrayna takımı karşısında düştüğümüz duruma bakın. Ertuğrul Sağlam takımın yükünü çekme konusunda sorunlar yaşıyor.

Kimseye bu kadar taviz verilmedi

Her maça değişik kadro, her maça değişik sistem. Kendisinden geniş çaplı rapor isteyeceğiz. Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, siyah beyazlı kulübün bünyesine uygun hareket etmeli. Hiçbir teknik adama bu kadar taviz verilmedi. Beşiktaş sıradan bir takım değildir."

Ertuğrul Sağlam’ın maçtan sonra Başkan Yıldırım Demirören’i arayarak, "Başkanım çok üzgünüm. İsterseniz istifa ederim" dediği ileri sürüldü.

Bunları da Beğenebilirsiniz