« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tek suçlu biziz

Fenerbahçe'nin tecrübeli kaptanı, ‘‘İyi çalışmıyoruz’’ şeklindeki sözlerinin çarpıtıldığına dikkat çekerken, ‘‘Ben, futbol takımı olarak kendimizi suçladım. Ama sözlerimi başka yere çektiler’’ diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
YANLIŞ ANLAŞILDIM

Fenerbahçe kaptanı Ogün Temizkanoğlu yanlış anlaşılmaktan şikayetçi. Ligin ilk haftalarında ‘‘İyi çalışmıyoruz’’ şeklindeki sözlerinin çarpıtıldığına dikkat çeken Ogün, ‘‘Ben, futbol takımı olarak kendimizi suçladım. Ama sözlerimi başka yere çekip, ‘Denizli iyi çalıştırmıyor' diye yorumladılar’’ dedi.

DÖRT YIL DAHA

Futbol yaşamındaki tek lig şampiyonluğuna ulaştığı Fenerbahçe’de 4 yıl daha futbol oynamayı hedeflediğini dile getiren tecrübeli futbolcu, konuşmasını şöyle sürdürdü: ‘‘Şu anda 32 yaşındayım. En olgun çağımda olduğumu düşünüyorum. Milli takım ve Fenerbahçe'ye vereceğim daha çok şeyler var’’ diye konuştu.

YENİ BİR SERİ

Sarı lacivertli taraftarların ligin ikinci yarısında bambaşka bir takım izleyeceğini iddia eden Ogün, 55 bin kişilik stadın tamamlanmasıyla Kadıköy'de yeni bir serinin başlayacağını ileri sürdü. Ogün şöyle devam etti: ‘‘24 maçlık galibiyet serimiz önümüzdeki yıllarda daha da ileri taşınacaktır.’’

AFFETTİRECEĞİZ

Başkan Aziz Yıldırım'ın kendisine ve takıma sürekli destek olduğunu hatırlatan Ogün, ‘‘Bizler Türkiye'nin en sıkıntısız kulübünde top koşturuyoruz. Yönetim ne gerekiyorsa yapıyor. Ama biz futbolcular henüz bir ilginin karşılığını veremedik. İkinci yarıda kendimizi affettireceğiz’’ diyerek sözlerine nokta koydu.

Bunları da Beğenebilirsiniz