« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tek rakip Cimbom

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Nikola Lazetiç, ‘‘G.Saray'ı durduracağız’’ dedi

Ülkesinin yüksek tirajlı gazetesine demeç veren Fenerbahçeli futbolcu, İtalya'dan teklif aldığını ancak buraya sadece tatile gidebileceğini söyledi. Lazetiç, Fener'de mutlu olduğunu da sözlerine ekledi.

Başaracağız

Fenerbahçe'nin Yugoslav futbolcusu Nikola Lazetiç, ülkesinin en yüksek tirajlı gazetelerinden Sportski Jurnal'e verdiği demeçte, ‘‘En büyük rakibimiz Galatasaray. Hedefimiz son yıllarda büyük başarılara imza atan rakibimizi ligde durdurmak. Bunu da başaracağız’’ dedi.

Ayrılmayacağım

Lazetiç, alışkın olmadığı mevkiide forma giydiğini buna rağmen iyi oynadığını dile getirerek şöyle devam etti: ‘Kulübümle hiçbir sorunum yok. İtalya'dan teklif aldım ama sözleşmem devam ediyor. Hatta iki yıl daha uzatılması için teklif var. Ayrılmayı düşünmüyorum.’

Avrupa çapında

Yugoslav futbolcu, takımda çok sayıda aynı dili bilen arkadaşı olduğu için sıkıntı çekmediğini de belirterek, ‘‘Fenerbahçe Avrupa çapında bir kulüp. Futbolcunun hiçbir sorunu yok. Yönetim ve teknik heyet harika. Bu şartlar altında mutlaka özlenen başarıya ulaşacağız’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz