« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tek rakibimiz Fener

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonsporlu futbolcular, ikinci yarıda şampiyonluk yarışının nefes keseceğini söylediler. Bordo mavililer, 15 yıllık şampiyonluk özleminin sona ereceğini iddia ederken, ‘‘Bizi en çok F.Bahçe zorlar’’ dediler.

<ı>İkisi de sorunlu

Ogün, Abdullah, Ünal, Recep, Selim, Osman, G.Saray ile Beşiktaş'ın sürekli sorun yaşadığını, şampiyonluk yolunda kendilerini en çok F.Bahçe'nin zorlayacağını söylediler. Bordo mavili futbolcuların G.Saray ve Beşiktaş'la ilgili değerlendirmeleri şöyle:

<ı>Şansları az

‘‘Ekonomik kriz nedeniyle Hakan'ın gitmesi, Rumenler'in baş kaldırması ve diğer oyuncuların rahatsızlığıyla birlikte Fatih Terim'in de bunlardan etkilenmesi G.Saray'ın hem moral, hem de motivasyonunu bozdu. Beşiktaş'ta da Toshack ile futbolcuların ve yönetimin sürekli sürtüşmesi gündeme geliyor. Bu da onların yarıştaki şansını azaltıyor.’’

<ı>Özlem bitecek

Trabzonsporlu futbolcular, ikinci yarı öncesi rakipleri arasında en sorunsuz takımın F.Bahçe olduğunu vurguladılar. ‘‘F.Bahçe çok güçlü. Ancak yönetim, teknik heyet ve kadronun kalitesi yönünden en iyi takım biziz. Yeni transferler ve 15 yıllık şampiyonluk özlemi, ikinci yarıdaki en önemli silahımız olacak. Bizi bu yarışta en çok F.Bahçe zorlar’’ dediler.
Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler