« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tek patron Daum

Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, "Bir futbolcunun çıkıp antrenörü hakkında konuşması etik değil. Van Hooijdonk konusunda ne gerekirse teknik direktörümüz Daum yapacak. Daum'un aldığı kararlara saygılıyız" dedi.

Bayram AYDIN
SON GÜNCELLEME
İşine karışmayız

Fenerbahçe Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Nihat Özdemir, Denizlispor karşısında aldıkları mağlubiyetin rakipleri heveslendirdiğini belirtirken, futbolcuları Pierre van Hooijdonk'un teknik direktörleri Christoph Daum'u hedef alan eleştirilerine de değindi. "Takımımızın tek bir patronu var, o da Christoph Daum'dur" diyen Nihat Özdemir şunları söyledi: "Biz kesinlikle teknik direktörümüzün işine karışmayız.

Etik değil


Van Hooijdonk öncelikle Daum'un sorumluluğunda olan bir futbolcu. Ne gerekiyorsa o yapacak. Biz onun aldığı her karara saygılıyız. Tabii ki bir futbolcunun çıkıp antrenörü hakkında konuşması etik değil. Onlar kendi aralarında bu sorunu çözerler. Daha önce başkanımız Aziz Yıldırım da açıkladı, 'Daum ile devam edeceğiz' dedi. Biz Daum ile şu ana kadar ciddi bir şekilde oturup konuşmadık. Ama bu konuşma için tarih belirledik.

Mabedimize gelecekler


Nisan ayının ikinci haftasında oturup konuşacağız. Şartlarda anlaşırsak devam edeceğiz. Ama daha önce yaptığımız görüşmelerde her şey çok olumlu." Özdemir, Denizlispor yenilgisi konusunda da şu yorumu yaptı: "Ligin en iyi futbol oynayan ekiplerinden birisi olan Denizlispor'u kutluyor. Biz kendi işimize bakıyoruz. Artık o maç geride kaldı. Lige verilen arada takımımız bu şoku atlatacaktır. En büyük avantajımız, tüm rakiplerimizin bizim mabedimize gelecek olması."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler