Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tek eksiğimiz Hagi

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, 'UEFA Kupası'nı kaldırmak için tek eksiğimiz Hagi' dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY tarihinde Gheorghe Hagi ismi çok özeldir. 2000 yılında kazanılan UEFA Kupası’nda efsane oyuncunun imzası unutulamaz.      
 
Rumenler’in eski yıldızı, Cimbom’un kendisi için özel bir yeri olduğunu her zaman söylerken, sarı kırmızılı takımı dünkü maçta yalnız bırakmayarak bunu bir kez daha gösterdi. Galatasaray’ın adeta idman maçı şeklinde geçen mücadelesini Adnan Polat ile birlikte izleyen Hagi oldukça keyifliydi. 

Seyircisiz oynandı 

Dinamo Bükreş’in, Çek Cumhuriyeti’nden Slovan Liberec ile UEFA Avrupa Ligi play-off ilk maçında çıkan olaylar nedeniyle UEFA’dan aldığı ceza yüzünden seyircisiz oynanan karşılaşma öncesi başkan, eski oyuncusunu övdü. Hagi’nin boşluğunu Galatasaray’ın her zaman hissettiğinin altını çizen Adnan Polat, “Hagi çok büyük başarılar kazanmamızı sağladı. Bizim UEFA Kupası’nı yeniden kaldırmamız için tek eksiğimiz Hagi. İnşallah onu da Arda dolduracak” diye konuştu.

Polat, Hamburg’a gitmek istediklerini ve bu kapasiteye sahip olduklarını söylerken, “Yönetim, teknik ekip, futbolcular ve taraftarımız Avrupa Ligi’nde final oynacacağımızın bilincinde” dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz