« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tek adam Bilic

Önder Özen’in gidişinin ardından Beşiktaşlı yöneticilerin, bu görev için önerdiği İlhan Mansız, Feyyaz Uçar, Gökhan Keskin, Ernst ve İbrahim Üzülmez gibi isimleri Slaven Bilic veto etti.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Slaven Bilic, Önder Özen’den boşalan sportif direktörlük görevi için kimseyi düşünmediğini siyah beyazlı yönetime iletti...
Hırvat teknik adam, yönetim tarafından bu görev için kendisine önerilen İlhan Mansız, Feyyaz Uçar, Gökhan Keskin, Fabian Ernst ve İbrahim Üzülmez’in getirilmesine sıcak bakmadığını ifade etti ve Bilic, Beşiktaş İkinci Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Nur Çebi ile yaptığı görüşmede de bu görüşünü siyah beyazlı yöneticiye anlattı.
Söz konusu toplantıda Çebi. Slaven Bilic’e “Eğer gerekiyorsa teknik ve idari kadroya takviye yapalım. Senin de ihtiyacın ve bu konuda sıkıntıların varsa lütfen söyle. Beşiktaş’ta görev yapacak birçok sportif direktör ve antrenör var. İstersen çalışmalara bir an evvel başlayalım” dedi.

‘SAĞ BEKTE PROBLEM OLMAZ’

AHMET Nur Çebi’nin sözleri sonrası, Hırvat teknik adam şu yanıtı verdi: “Ben şu anki teknik kadroma inanıyorum ve bu düzeni bozmak istemiyorum. Yoluma aynı kadroyla devam etmek istiyorum.” Bu yanıt sonrası Bilic’e kararına saygı duyduğunu ileten Beşiktaş İkinci Başkanı, sportif direktör konusun askıya aldıklarını söyledi.
Öte yandan takımın kanayan yarası sağ bek konusunda da Çebi’ye güvence veren Slaven Bilic, “Serdar Kurtuluş’a inanıyorum. Evet şu sıralar biraz formsuz ama elimde bu mevkii için alternatifler var. Son maçlarda şans verdiğim İsmail Köybaşı sağ bekte iyi maçlar çıkardı. Necip’i de bu mevkii de kullanabilirim” ifadesini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz