« Hürriyet.com.tr
MENÜ

TED Koleji Jaclyn Johnson'la anlaştı

Bayanlar Basketbol Ligi'nde yeni sezona ilk 4 hedefiyle hazırlanan TED Kayseri Koleji Chloe Kerr ile yollarını ayırdıktan sonra 4 yıl önce Beşiktaş'ın şampiyon kadrosunda yer alan Jaclyn Johnson'la anlaştı.

KAYSERİ / DHA
SON GÜNCELLEME

Turnuvalarda ve hazırlık maçlarında genç sporculara şans verdiklerini ve tecrübe kazanmalarını sağladıklarını belirten Basın Sözcüsü Aydın Şerbetçioğlu, "Chloe Kerr'in geri gönderilmesinin ardından 4 sezon önce Beşiktaş'ın Şampiyon kadrosunda yer alan Jaclyn Johnson ile anlaşma sağlandı. Jaclyn Johnson'un tecrübesiyle takımımza önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz. Ligde ilk hafta BAY çektiğimiz için maçımızın olmaması eksiklerimizi gidermemiz açısından avantaj. Yabancılarımızın da gelmesiyle birlikte yeni sezonda oynayacağımız basketbol ve alacağımız sonuçlarla ligin rengi olacağımıza inanıyoruz" diye konuştu.

TED Kayseri Koleji'nde sporculara, Samsun ve Ankara'da katıldığı turnuvaların ardından 2 gün izin verildi. Kırmızı-lacivertliler, 13 Ekim'de Kayseri'de biraraya gelerek çalışmalarını burada sürdürecek.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz