İZMİR HABERLERİ

TED Aliağa Koleji Fidan Dikim Şenliği Düzenledi

IHA
29.10.2015 - 17:24Son Güncelleme :

TED ALİAĞA KOLEJİ, ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ İLE BİRLİKTE ALİAĞA’NIN YALI MAHALLESİ’NDE BULUNAN CUMHURİYET ORMANI’NDA FİDAN DİKİMİ ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ.

IHA

TED Aliağa Koleji, öğretmen ve öğrencileri ile birlikte Aliağa’nın Yalı Mahallesi’nde bulunan Cumhuriyet Ormanı’nda fidan dikimi şenliği düzenlendi.
30 Ağustos 2015 tarihinde Yalı Mahallesi’nde çıkan yangın sonucu zarar gören orman alanlarının ağaçlandırılmasının amaçlandığı fidan dikimi şenliği, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü ve TED Aliağa Koleji Vakfı Özel Okulları işbirliğinde gerçekleştirildi. Şenlikte ilk fidan dikimi TED Aliağa Koleji Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Komsuoğlu tarafından gerçekleştirildi.
7’den 70’e birçok vatandaşın katılım sağladığı şenlikte fidanlar öğrenci, öğretmen, idareciler ve veliler tarafından toprakla buluşturuldu. Fidan dikiminin ardından öğrenciler, yanlarında getirdikleri mataralarıyla fidanlara can suyu verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden TED Aliağa Koleji Fidan Dikim Şenliği Düzenledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 17 24’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça TED Aliağa Koleji Fidan Dikim Şenliği Düzenledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı