« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tecrübemle formayı kapacağım

32 yaşındaki Emre Belözoğlu, Atletico Madrid’de oynayabileceğinden emin.

Şenhan Bolelli/AA
SON GÜNCELLEME

“Futbolu daha iyi anladığımı ve saha içinde daha iyi işler yapabileceğimi hissettiğim bir dönemdeyim. Beklentileri karşılayabileceğimi biliyorum. O yüzden burayı tercih ettim.”      

Atletico Madrid’in yeni transferi Emre Belözoğlu, “Kolay bir tercih yapmadım, çok büyük bir takıma geldim” dedi.  İspanya’ya gidişinin ardından “Çok tecrübeli bir yaşta olduğumu hissediyorum” diye konuşan 32 yaşındaki oyuncu, “Futbolu daha iyi anladığımı ve saha içinde daha iyi işler yapabileceğimi hissettiğim bir dönemdeyim. Beklentileri karşılayabileceğimi biliyorum.

O yüzden burayı tercih ettim. Tecrübeli bir oyuncu olarak takım içinde üzerime ne sorumluluk düşerse, elimden geldiğince yapmaya çalışacağım” ifadelerini kullandı.

Burada çok ciddi bir rekabet var

Madrid’deki yeni evini seçmek için eşi ile birlikte 7-8 yer dolaştığını anlatan Emre, 15 gün içinde değerlendirme yapıp, evlerine geçmiş olacaklarını söyledi. Teknik direktörü Arjantinli Diego Simeone ile bir toplantı yaptığını anlatan Emre, geçmişte futbolcu iken İtalya’da da oynayan hocası ile İtalyanca konuştuklarını kaydederek sözlerine şöyle devam etti: “Simeone, benden beklentilerini anlattı.
Ben de istediklerini yapabileceğime inandığımı söyledim. Burada çok ciddi bir rekabet var. Herkesin hemen hemen eşit şansı var. Formayı kapacağıma inanıyorum.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler