Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tecrübe konuşsun Avrupa turu gelsin

Trabzonspor teknik direktörü, Avrupa Ligi 2. ön eleme turu rövanşında bugün karşılaşacakları Differdange 03’e göre daha tecrübeli olduklarını vurgulayarak, “Önemli maç. Biz Avrupa’da devam etmek istiyoruz” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda 1-0’ın rövanşında bugün deplasmanda Lüksemburg’un Differdange 03 takımıyla karşılaşacak Trabzonspor’un teknik direktörü Şota Arveladze, kendilerini rakiplerine göre daha önde gördüklerini ve iyi sonuç alarak kupada yollarına devam etmek istediklerini söyledi. Dün bir basın toplantısı yapan Şota, “İlk maçta istediğim olmadı ama yarın (bgün) daha kaliteli maç bekliyoruz” dedi.


EKİCİ İÇİN KARAR MAÇ SAATİNDE

Stratejilerinin değişmeyeceğini belirten Gürcü hoca, “Trabzonspor’un tecrübesini kullanması gerekiyor. Bu kadar çok Avrupa’da oynama tecrübesini kullanmalıyız” dedi. Şota, sakatlıkları geçen Mehmet Ekici ve Medjani’nin iyi hissettiğini son kararı maç saatinde vereceğini de söyledi.


AVRUPA BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR


Bordo mavili ekibin başarılı sağ beki Salih Dursun ise, sözlerine Suruç’taki terör saldırısını kınayarak başladı. Daha sonra maç değerlendirmesine geçen Salih, “Avrupa Ligi bizim için her zaman önemlidir, ülkemizi temsil ediyoruz. UEFA Avrupa Ligi’nde gidebileceğimiz yere kadar gideceğiz” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz