Tecavüzden korumak isteyince öldürüldüler

Hürriyet Haber
22.09.2014 - 15:51 | Son Güncelleme:

Sevgili olan 23 ve 24 yaşında iki genç, gittikleri Tayland tatilinde hunharca öldürüldü. Oğlunun, sevgilisini tecavüzden korumaya çalıştığı sırada öldürüldüğüne inanan acılı baba, "Oğlum bir kahraman olarak öldü" dedi.

Sevgili olan 23 yaşındaki Hannah Witheridge ve 24 yaşındaki David Miller, tatil için gittikleri Tayland'da hunharca öldürüldü. Cinayetin detayları henüz bilinmiyor, ancak acılı baba Ian Miller (57), oğlunun kahraman olarak öldüğünden emin. Baba Miller, oğlu David'in tecavüze uğrayan Hanna'nın yardımına yetişmeye çalışırken öldürüldüğüne inanıyor.

KAZMA İLE DARP ETTİLER
Cinayeti çözmeye çalışan polis, çiftin öldürülmeden önce cinsel ilişkiye girdiğini belirtti, ancak kızın tecavüze uğradığına da ihtimal verdi. Yerlilerin verdiği ifadelerin de tecavüz iddialarını doğruladığı belirtildi. Hannah Witheridge'in cesedi, kafası kazma ile yarılmş vaziyette bulundu. Polis, baş şüphelilerin birinin yerli, diğerinin ise Burmalı bir işçi olduğunu düşünüyor.

OĞLUNU KAHRAMAN İLAN ETTİ
Cesetlerde rastlanan izler, katillerin Asyalı olduğunu ortaya çıkardı. „Daily Mail“ haber sitesine konuşan baba İan Miller, cinayet ile ilgili detaylara dayanarak, "Her şey, oğlumun zor durumda olan kızı kurtarmak istediğine işaret ediyor. Zaten karakteri de öyleydi " dedi.

ONLAR, TAYLAND'IN SUÇ DÜNYASININ KURBANLARI MI?
Acılı aileler, failleri bir türlü bulamayan polisleri eleştirdi. Bunun yanı sıra katillerin Tayland'ın yeraltı suç dünyasına ait olduğu, iki genç kişinin hayatına kıyan suçluları ortaya çıkarmanın bu nedenle daha da zor olduğu belirtildi.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı