Gündem Haberleri

  'Tecavüz spreyine' rekor başvuru

  Turaç TOP / İZMİR (DHA)
  12.10.2011 - 17:15 | Son Güncelleme:

  İnternette erkeklerin kadınları bayıltarak cinsel ilişkiye girmelerine imkan verdiği öne sürülen spreyle ilgili haberlerin basında yeralması üzerine dört saatte tam 100 kişinin satın almak için başvurduğu ortaya çıktı. Haberler yayınlanınca siteye erişim engellenirken, dolandırıcı olduğu belirtilen kurucusu da gözaltına alındı.

  Bir internet sitesinden, erkeklerin kadınları elde etmesine yardımcı olduğu vaadiyle satılan bayıltıcı spreyle ilgili haberler dün internet medyası ve televizyonlarda yayınlandı. Haberlerin yayınlamasından bir süre sonra siteye erişim engellendi. İzmir Emniyeti Müdürlüğü de sitede verilen telefon numarasının hangi e-ticaret firmasına kayıtlı olduğu belirleyip 20 yaşındaki Ç.Ö.'yü gözaltına aldı. İzmir Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi Mali Suçlar Büro Amirliği ekiplerinin soruşturmasında, Ç.Ö.'nün bilgisayarına da el konuldu.

  "TECAVÜZ SPREYCİSİ" DOLANDIRICI ÇIKTI / WEB TV

  Gerçekte herhangi bir ürün satmadığı, hesabına sprey almak için para yatıranları dolandırdığı ortaya çıkan Ç.Ö. adliyeye sevk edildi.

  4 SAATTE 100 BAŞVURU 

  Ancak bugün emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre ilginç bir durum ortaya çıktı. Dün siteyle ilgili haberlerin yayınlanmasından, erişiminin engellenmesine kadar geçen dört saatlik sürede 100 kişinin sözkonusu adrese girip sipariş verdiği anlaşıldı.


  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı