ANKARA HABERLERİ

Tebessüm Çarşısı'ndan yoksul ailelere gıda paketi

DHA
30.03.2016 - 10:55Son Güncelleme :
DHA

ANKARA, (DHA)- PURSAKLAR Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü, ilçedeki ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yenilenen gıda paketleri tespit edilen bin 200 aileye dağıtılmaya başlandı.
Her yıl binlerce ihtiyaç sahibi aileye gıdadan giyeceğe, mobilyadan beyaz eşyaya hemen her alanda yardım elini uzan Tebessüm Çarşısı yüzleri güldürmeye devam ediyor. Titiz bir çalışma ile tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere her sene kıyafet yardımı, bayramlık hediye, gıda yardımını düzenli olarak yapan Tebessüm Çarşısı, yeni tasarımlarıyla da mutluluk veren gıda paketlerini dağıtmaya başladı. Düzenli olarak yıl içerisinde ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yapan müdürlük, tespit edilen bin 200 ailenin adresine gıda paketlerini götürüp teslim etmeye başladı.
Amaçlarının ihtiyaç sahibi ailelerin de diğerleri gibi tebessüm etmesini sağlamak olduğunu belirten Belediye Başkanı Selçuk Çetin, "Mübarek üç aylara girmek üzereyiz. İstiyoruz ki bütün hemşerilerim mutlu, huzurlu bir yaşam sürsün. Bizler belediye olarak her zaman hemşerilerimizin hizmetinde ve yanındayız. Tespit ettiğimiz ailelerin gıda paketlerini personelimiz evlerine kadar götürerek kendilerine teslim ediyor. Böylece hemşerilerimizin de gururları incinmemiş oluyor" dedi. Belediyenin ikramlarıyla yüzleri gülen ilçe sakinleri, kendilerini yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve ekibine teşekkür ederek memnuniyetlerini belirtti.
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Tebessüm Çarşısı'ndan yoksul ailelere gıda paketi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 10 55’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Tebessüm Çarşısı'ndan yoksul ailelere gıda paketi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı