Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

TCDD'den bayramda Kapadokya-GAP turu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Devlet Demiryolları, Kurban Bayramı'na rastlayan 4-11 Nisan tarihlerinde, Haydarpaşa-Ankara-Kayseri-Gaziaep-Haydarpaşa hattında otobüs bağlantılı Kapadokya/GAP turu düzenliyor.

TCDD'den yapılan açıklamaya göre, 4 Nisan Cumartesi günü saat 11.10'da Haydarpaşa'dan başlayarak 11 Nisan 1998 Cumartesi günü saat 06.15'te yine Haydarpaşa'da sona erecek olan turda Ürgüp, Göreme, Avanos, Uçhisar, Derinkuyu, Ihlara, Atatürk Barajı, Urfa Tünelleri, Harran, Balıklı Göl gibi tarihi ve doğal güzellikler gezilebilecek. Tur rezervasyonları 13 Mart 1998 günü mesai bitimine kadar Haydarpaşa, Sirkeci, Eskişehir, Basmane, Alsancak gar rezervasyon bürolarıyla Ankara'da Raytur'a yaptırılabilecek.

Tur ücretine, yataklı vagonlarla oluşturulan tren, otobüs, otelde 2 gece konaklama, kahvaltı ve yemekler ile müzelere giriş ve rehberlik hizmetleri dahil olacak.

İstanbul ve Eskişehir'den katılanlar için kişi başına tur ücretleri, 2 yataklı trende 85 milyon lira, 1 yataklı trende 120 milyon lira; Ankara'dan katılanlar için 2 yataklı trende 75 milyon lira, 1 yataklı trende 105 milyon lira olarak belirlendi.Bunları da Beğenebilirsiniz