MANİSA HABERLERİ

Taytan’da Vatandaş Hizmetten Memnun

IHA
28.10.2015 - 12:40Son Güncelleme :

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN EVLERİNİN DIŞ CEPHELERİ BOYANAN, SOKAKLARI KİLİT PARKE TAŞ İLE KAPLANAN SALİHLİ İLÇESİ TAYTAN MAHALLESİ SAKİNLERİ VE MAHALLE MUHTARI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN HİZMETLERİNE TAM NOT VERDİ.

IHA

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından evlerinin dış cepheleri boyanan, sokakları kilit parke taş ile kaplanan Salihli ilçesi Taytan Mahallesi Sakinleri ve mahalle muhtarı Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerine tam not verdi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il genelinde kentin ihtiyaçları noktasında gerçekleştirdiği hizmetler vatandaşların yüzünü güldürüyor. Bu kapsamda Salihli İlçesi Taytan Mahalle Muhtarı Mustafa Kemal Bilmez ve bölge sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallelerinde yapılan hizmetlerden övgüyle bahsetti.
"ÇİZMEYLE YÜRÜYORDUK"
Büyükşehir Belediyesi’nin sokaklarını kilit parke taş ile kaplanmadan önce yolların çamur içerisinde olduğunu dile getiren Taytan Mahalle Sakini Ramazan Kaya, “Senelerdir mahallemizde bu yol yapılmıyordu. Çayda çamurda bu yollarda çizmeyle yürüyorduk. Bu anlamda yapılan çalışmalardan dolayı çok memnunuz” ifadelerinde bulundu.
"HİZMETLER GÖZLE GÖRÜLÜYOR"
Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarından memnuniyetini dile getiren Taytan Mahalle Muhtarı Mustafa Kemal Bilmez ise, “Büyükşehir Belediyesi’nin meyvelerinden yemeye başladık. Hizmetleri gözler görülüyor. Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarından memnunuz. Önümüzdeki süreçte de mahallemizde güzel hizmetlerin devam edeceğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Taytan’da Vatandaş Hizmetten Memnun hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 12 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Taytan’da Vatandaş Hizmetten Memnun haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı