« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Taylor: Fenerbahçe'den üzülerek ayrıldım

Bir süre önce Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımı'ndan beklenmedik bir şekilde ayrılan WNBA patentli ünlü oyuncu Penny Taylor, Türkiye'yi terk etmesinden sonra ilk kez konuştu.

Melbourne-DHA
SON GÜNCELLEME

Avustralya asıllı ABD vatandaşı olan Taylor, Melbourne'de yaptığı açıklamada bir aile üyesinin yaşadığı sağlık sorunları dahil olmak üzere yaşadığı kişisel problemlerden dolayı basketbol kariyerini bir süreliğine askıya almaya karar verdiğini ve bu yüzden Fenerbahçe'den ayrıldığını belirtti.

"BASKETBOL ARTIK İKİNCİ PLANDA"

Taylor, "Fenerbahçe gibi müthiş coşkulu taraftarlara sahip köklü ve gururlu bir kulüpte oynamayı çok sevmiştim. Fenerbahçe formasını giydiğim dönemi her zaman büyük bir keyifle anımsayacağım. Kulüpten ayrılma nedenim tamamen kişisel hayatımda yaşadığım bazı sorunlar ve bu sorunları çözmek zorunda oluşum. Şu anda basketbol benim için birinci planda olmaması gerekiyor ve bu yüzden böyle bir karar aldım" dedi. Taylor, Fenerbahçe'ye ve takım arkadaşlarına sezonun kalan kısmında verecekleri zorlu mücadele için başarılar dileyerek sözlerini noktaladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler