Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tayfur ve Münch’e Alman kancası

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

<ı>Kartal'ın yıldızlarına B.Münih ve Hamburg talip

Alman menajer Fritz Bischoff Beşiktaş'lı Tayfur ve Münch ile özel olarak görüştü. Bischoff,‘‘İki futbolcunun da Almanya’da çok başarılı olacağından eminim. Önumüzdeki hafta içinde Beşiktaş'la masaya oturacağım’’ dedi

B.MÜNİH VE HAMBURG

Beşiktaş'ın iki yıldız futbolcusu Tayfur Havutçu ve Marcus Münch'e Almanya'nın ünlü takımı B.Münih ve Hamburg'tan transfer teklifi yapıldı. Önceki akşam İstanbul'a gelen menajer Fritz Bischoff ‘‘Sezon sonunda mukavelesi bitecek olan iki oyuncunun görüşlerini aldım. Teklifleri ilettim. Önümüzdeki hafta siyah beyazlı yönetimin transfer komitesi ile masaya oturacağım’’ dedi.

YAKIN TAKİP

Alman Genç Milli takım antrenörlüğü yaptığı dönemde Münch ve Tayfur'u takip ettiğini belirten menajer Fritz Bischoff ‘‘Tayfur tam bir görev adamı, Münch ise takımı istediği an gol bölgesine sokabilecek kabiliyette. Tayfur milli takımdan da tanıyorum. Münch'ün ise Avrupa ve Türkiye'deki tüm maçlarını yakından takip ediyorum. Almanya'da çok başarılı olurlar’’ yorumunu yaptı.

ÇOK ISRARLILAR

Gelecek sezon Hamburg ve B.Münih takımlarının revizyon yapacaklarını sözlerine ekleyen menajer Fritz Bischoff şöyle konuştu: ‘‘Tayfur Almanların gözdesi. Münch ise istikrarlı formu ile takip ediliyor. Onlarla yaptığım konuşmada, Beşiktaş'ta çok mutlu olduklarını söylediler. Ama B.Münih ve Hamburg bu iki oyuncu için ısrarlı’’

TAYFUR İSTEMİYOR

Almanya'dan gelen teklife sevindiğini kaydeden Tayfur şunları söyledi ‘‘Almanların cazip teklifi var. Beşiktaş'tan ayrılmak istemiyorum. Eğer Beşiktaş’ın menfaatlerine uygun olursa, yönetim de isterse giderim. Renklerine aşık olduğum Beşiktaş'tan kopmak istemiyorum’’ yorumunu yaparken Münch ‘‘Beşiktaş'ta alıştım. Şampiyonlar ligi hedefimizi tamamlamak istiyorum. ’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz