« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Tayfur bizim için büyük şans

“Futbolcusuyla, yönetimiyle, teknik kadrosuyla, hep var olanın üzerine ekleyerek bugünlere kadar geldik. Her gün biraz daha iyi oynadığımızı, iyi bir noktaya ulaştığımızı düşünüyorum.”

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Carlos Carvalhal, “Benim için Beşiktaş her şeyin üstünde” derken selefi Tayfur Havutçu’ya da övgüler yağdırdı. Beşiktaş Dergisi’nin Ocak ayı sayısı için Banu Güven’in sorularını yanıtlayan Portekizli teknik adam, takımı devraldığı Tayfur Havutçu için “O bizim için büyük şans” değerlendirmesini yaptı.

Yönetim tarafından bir süre önce genel direktörlük görevine getirilen Tayfur Havutçu’dan övgüyle söz eden Carvalhal,  “O,  hem takımı hem camiayı bir araya getirebilen, çok sevilen bir isim. Tayfur burada olduktan sonra, bana da, takıma da paylaşımlarıyla katkıda bulunacaktır. Hepimizin tek amacı var. Takıma başarılar kazandırmak” dedi.

Var olanın üzerine ekleyerek bugünlere geldik

Ligin ilk yarısını değerlendiren, ikinci yarısıyla ilgili düşüncelerini açıklayan Portekizli teknik adam, şunları söyledi: “Beşiktaş, her şeyin üstündedir. Bizim de, futbolcuların da üstündedir. Herkesin kulübe saygı göstermesi gerekir. Futbolcusuyla, yönetimiyle, teknik kadrosuyla, hep var olanın üzerine ekleyerek bugünlere kadar geldik. Her gün biraz daha  iyi oynadığımızı, iyi bir noktaya geldiğimizi düşünüyorum. Önemli olan ikinci yarıyı da bitirdiğimizde ilk dörtte olmak ve play-off’a kalabilmek, çünkü şampiyon orada belirlenecek.”

UEFA’da kademe kademe ilerleyeceğiz

Carlos Carvalhal, UEFA Avrupa Ligi 2. turunda eşleştikleri Portekiz temsilcisi Braga’ya da değinerek, “Bizim için önemli olan önce Braga’yı geçip, sonra da kiminle eşleşeceksek, onu geçmek. Kademe kademe gideceğiz” ifadelerini kullandı.

Moda sayfasında Holosko şıklığı

BEŞİKTAŞ’ın Slovak futbolcusu Filip Holosko, Beşiktaş Dergisi’nin “moda” sayfalarına konuk oldu. Kartal Yuvası’ndaki lisanslı ürünlerinin tanıtıldığı bu sayfalar için oyuncu, objektiflere birbirinden şık pozlar verdi.

Ay yıldızlı forma Tanrı’nın bir lütfu

BEŞİKTAŞ Kulübü’nün çocuklara yönelik çıkardığı Yavru Kartal Dergisi’nin Ocak sayısına röportaj veren Aurelio, Türk Milli Takımı’nı seçmesiyle ilgili bir soruya ise şu karşılığı verdi: “Türkiye Milli Takımı’nda oynamayı Tanrı’nın bana verdiği bir lütuf olarak görüyorum. Ay yıldızlı formayı giymek çok mutluluk verici bir olay. Bu nedenle şanslıyım.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler